Szukaj

Ile jeszcze zostało?

Facebook

Kto jest on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
10 sierpnia 2017
(16 głosów, średnia ocena 3.31 na 5)
środa, 09 sierpnia 2017

10 sierpniaDo Częstochowy już tylko 37 km, dzielnie pielgrzymujemy, przeżywamy nasze rekolekcje. Dziś wcześnie rano wyruszyliśmy w kierunku wsi Jastrzygowice. Następne etapy to Kościeliska - piękna opolska miejscowość gdzie jak co roku mieszkańcy przygotowali smaczne bułeczki, napoje, owoce.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z DZIEWIĄTEGO DNIA PIELGRZYMKI

Słynne od wielu lat bułki z Kościeliska dodają nam sił na cały dzień. Serdecznie Dziękujemy:). Ruszamy dalej, a tam odcinek przez las. Dawno nie wędrowaliśmy poza asfaltowymi szlakami, więc tak bliski kontakt z naturą jest przyjemnością.

W południe dojdziemy na obiad do Radłowa. Mszę Św. przeżyjemy w Bodzanowicach, gdzie z okazji wspomnienia św. Wawrzyńca, będziemy się modlić w intencji idącego z nami diakona. Nocleg w okolicach Przystajni, Kuźnicy Starej, Podłęża Szlacheckiego. Mieszkańcom dziękujemy za gościnę, szczególnie, że w tych rejonach w okresie wakacyjnym pielgrzymki przechodzą masowo, tym większe poświęcenie ze strony gospodarzy. Za wszelkie dobro dziękujemy każdego dnia podczas wspólnej modlitwy.

 
PodobneNajnowsze

Sonda

Na jakiej pielgrzymce już byłeś?
 

Losowe zdjęcie

Plakat A. D. 2017

Plakat Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej 2017

Partnerzy

Rowerowa Pielgrzymka Głogowska

Malach

Ideal

Życie Parafii

Atletic