Szukaj

Ile jeszcze zostało?

Kto jest on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
11 sierpnia 2018
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
niedziela, 12 sierpnia 2018

11 sierpnia - dziesiąty dzień pielgrzymkiDzisiaj jest już przedostatni dzień pielgrzymki. Dzień, w którym przygotowujemy się do wejścia na Jasną Górę. Dzisiejszej nocy spaliśmy dłużej niż zwykle.

GALERIA ZDJĘĆ Z DZIESIĄTEGO DNIA PIELGRZYMKI


Wyjście z Przystajni było o godz. 8.30. Po kilku kilometrach zatrzymaliśmy się na Mszę św. w miejscowości Panki, tam też po Eucharystii nastąpiło tzw. zakończenie pielgrzymki. Jest to czas gdy grupy dokonują autoprezentacji, księża dziękują wszystkim służbom w grupach, grupy składają podziękowanie przewodnikom, a na koniec ks. Kierownik także dziękuje. W trakcie tych podziękowań z humorem staramy się przypomnieć najlepsze chwile pielgrzymk i zaprezentować nasze muzyczne zdolności.

Następny etap wiedzie nas do wsi Truskolasy, gdzie w pięknym drewnianym kościele mamy nabożeństwo pokutne, to czas aby przygotować się duchowo na jutrzejsze spotkanie z Matka na szczycie Jasnej Góry. W trakcie modlitw, każdy z nas ma możliwość skorzystać z sakramentu pokuty.

Ostatni obiad na trasie jest zazwyczaj najsmaczniejszy, przez kolejny rok będziemy tęsknić za pielgrzymkową kuchnią.  Nocleg w Wręczycy Wlk. i miejscowości Borowe.

 
PodobneNajnowsze

Sonda

Na jakiej pielgrzymce już byłeś?
 

Losowe zdjęcie

Plakat A. D. 2018

Plakat Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej 2018

Partnerzy

Rowerowa Pielgrzymka Głogowska

Malach

Ideal

Życie Parafii

Atletic