Piesza Pielgrzymka Głogowska

40. PPG,  Aktualności

Zaproszenie na Spotkanie popielgrzymkowe 2020

Drodzy Pielgrzymi 40. Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Od zakończenia 40. Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej minęły już niespełna dwa miesiące, ale mam nadzieję, że nikt z Was o pielgrzymce nie zapomniał.
Każdego roku wrzesień, był miesiącem, kiedy to wspólnota pielgrzymkowa spotykała się raz jeszcze, aby wspólnie się modlić i spędzić ze sobą trochę czasu. Tegoroczne spotkanie popielgrzymkowe przyjmie inną formułę niż w latach poprzednich.

Pragnę Was wszystkich zaprosić na 10. Pieszą Pielgrzymkę z Serbów do Goli, która będzie stanowiła swoisty epilog tegorocznego pielgrzymowania. 10 października o godz. 9:00 wyruszymy spod kościoła pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach do kościoła pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Goli. Razem ze Św. Jadwigą Śląską, będziemy dziękować dobremu Bogu za tegoroczną pielgrzymkę, ale także za Św. Jana Pawła II, którego 100-lecie urodzin przeżywamy w tym roku, a którego patronka dnia wyboru na Stolicę Piotrową jest Św. Jadwiga.

Informuję także, że podczas pielgrzymki obowiązywać będzie reżim sanitarny. Każdy uczestnik jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa. Wszystkim pielgrzymom zostanie także zmierzona temperatura.
Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową www.pielgrzymka.glogow.pl, a także na naszą stronę Facebook’ową.

Z poważaniem:
Ks. Leszek Okpisz Kierownik Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej